MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 320 88 90
E-POSTA destek[@]toshibaservismerkezi.com
Çalışma Saati 09:00 - 19:00
Arıza Tespit Formu

Toshiba Servis Destek

Toshiba Servis Destek

Toshiba Servis Destek : Laptop, notebook gibi cihazların tamir ve bakımını üstlenmiş olan toshiba servis destek firmamız bir çok hizmet vermektedir. Dizüstü bilgisayarlar ülkemizde ve dünyada son zamanlarda sıklıkla kullanılmaya başlanan cihazlardır. Bu cihazlar ne kadar kullanmak avantajlı gibi görülse de aslında taşınabilir olmasının avantajsız olması da bazı hallerde hissedilmektedir. Cihazların sıvı temasının çok olma ihtimali ve taşıma sürecinde elden düşürmek her zaman bu cihazların hızlı bir şekilde arızalanmasına neden olmaktadır.

Toshiba servisi olarak 7/24 siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Her çeşit tamir ve bakım hizmetinin verildiği firmamızda aksesuar satışı ve yedek parça satışı da yapılmaktadır. Notebook ve laptop tarzı cihazların çok daha iyi çalışması ve uzun süre kullanılması için mutlaka bu cihazlar aralıklı süreçlerde bakıma tabi tutulmalıdır. Bakımı düzenli bir şekilde yapılan bu cihazların uzun süre hiç arıza yapmadan kullanılabildiği görülmektedir.

Toshiba Servis Destek

Düşme sonucu veya virüs sonucu bir çok arıza çeşidi laptoplarda görülmektedir. Laptop ve notebook tipi bilgisayarlara zarar veren arızaların tüm tamir çeşitleri sizler için aşağıda sayılmıştır. Toshiba teknik servisi verdiğimiz tamir hizmetleri arasında; format işlemleri, adaptör onarımı, anakart onarımı, ses arızası onarımı, ekran arızası onarımı, lcd panel arızası onarımı, lcd panel değişimi, led panel değişimi, led panel arızası onarımı, laptop paralel port arızası onarımı, hiç açılmama problemi onarımı, ekran ışığı arızası onarımı, işletim sistemi yükleme, şifre kırılması, network arızası onarımı, kulaklık çıkışı arızası onarımı, usb port arızası onarımı, internete girmiyor problemi çözümü, driverlerinin yüklenmesi yapılmaktadır.

Ekran kartı arızası onarımı, resim arızası onarımı, adaptör girişi onarımı, hard disk arızası onarımı, ram arızası onarımı, menteşe değişimi, lcd panel iletken kablo değişimi, ekran ışığı zayıflığı onarımı, sürücülerin yüklenmesi güncellenmesi, hard disk yedekleme, reset atma arızası onarımı, hard disk bozulması problemi tamiri, işletim sistemi açılmıyor problemi tamiri, ekranda çizgiler oluşumu onarımı,bilgi yedekleme, ekran menteşesinin onarımı veya değişimi, hoparlör değişimi, sıvı teması arızası onarımı, hard disk değişimi kurulumu, işlemci arızası onarımı, ekranı flourasan arızası onarımı ve klavye değişimi hizmetleri bulunmaktadır.

 

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Ara..