MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 320 88 90
E-POSTA destek[@]toshibaservismerkezi.com
Çalışma Saati 09:00 - 19:00
Arıza Tespit Formu

Hakkımızda

Hakkımızda ; 2007 yılından bu yana hizmet veren firmamız siz değerli müşterilerimize notebook laptop hususunda birçok çeşitte hizmet sunmaktadır. vermiş olduğumuz hizmetlerde sınır tanımayan firmamız notebook laptop gibi dizüstü bilgisayarlarda yapmış olduğu tamir ve bakımları sonrasında garanti süresi uygulaması yapmaktadır. Sizler için Toshiba teknik servisi olarak hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz arasında tamir ve bakım dışında yedek parça satışı, aksesuar satışı da bulunmaktadır.

Vermiş olduğumuz tüm hizmetlerimizden faydalanmak için mail adreslerimizden ve telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Telefon numaralarımızdan mail adreslerimiz den bize ulaşım sağladığınız da uzman servis elemanlarımız tarafından size bir şekilde dönüş yapılacaktır. Bizlere teslim ettiğiniz tüm notebook laptop ve diğer cihazlarınız laboratuarlarımızda durma sürecinde garanti kapsamı altında tutulmaktadır. Dürüstlüğü İlke edinmiş bir firma olarak veri kurtarma işleminizde verilerinizin bir diğer kişiler edilmeyeceğine garanti veririz.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için yaptığımız çalışmalarda yedek parça satışı aksesuar satışı garanti belgesi uygulamaları ve bakım hizmetlerimiz bulunmaktadır. Notebook ve laptop tarzı bilgisayarlarınız bizleri teslim edildikten sonra Kısa bir süre içinde hangi nedenden olursa olsun sorunları giderilecektir.

Toshiba servisi olarak siz değerli müşterilerimize tavsiyemiz cihazlarınızı yüksek yerlerden yere düşürmemeniz. Zira yerlerden yere düşen notebook ve laptop cinsi cihazların arızaları çok zor tamir olabilmektedir. Tüm bilgisayar firmaları tarafından yere düşürme cihazlara su kaçırma veya kişinin kendisi bilgisayarı arızalanması arızaları garanti kapsamı dahilinde değildir.

Toshiba servis hizmetleri veren bir firma olarak; led panel arızası tamir, driverlerinin yüklenmesi, ekranı flourasan arızası tamir, invertor tamiri, resim arızası tamir, adaptör girişi tamiri, hard disk arızası tamir, ram arızası tamir, wireless arızası tamir, internete girmiyor problemi çözümü, touchpad tamir, ekran kartı arızası tamir, sıvı teması arızası tamir, hard disk yedekleme, hard disk değişimi kurulumu, işlemci arızası tamir, usb port arızası tamir, laptop paralel port arızası tamir, hiç açılmama problemi tamir, ekran ışığı arızası tamir, işletim sistemi yükleme, şifre kırılması, network arızası tamir, kulaklık çıkışı arızası tamir gibi farklı sistemler için de hizmet vermekteyiz.

 

Call Now ButtonHemen Ara..