MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 320 88 90
E-POSTA destek[@]toshibaservismerkezi.com
Çalışma Saati 09:00 - 19:00
Arıza Tespit Formu

Hizmetler

Hizmetler ; Uzun bir süreden beri size hizmet veren firmamız bünyesinde notebook laptop ve bir çok bilgisayar cihazı çeşidi için destek verilmektedir. Toshiba markalı notebookların tamiri, laptopların tamiri ve yedek parça satışı yapmaktayız. Vermiş olduğumuz hizmetler sonrasında siz değerli müşterilerimize ücretsiz kargo ve yedek parça satışımız da bulunmaktadır. aksesuar satışı sunmuş olduğumuz siteden laptop, notebook ve diğer cihazlarınız için bir çok çeşitte aksesuarlardan alabilirsiniz.

Toshiba servisi bünyesinde yapılan tüm bilgisayar tamir ve bakımları esnasında cihazlarınız garanti kapsamı altındadır. Cihazlarınızın tamir ve bakımları sona erdikten sonra ücretsiz kargo hizmeti ile cihazlarınızı siz değerli müşterilerimize teslim ediyoruz. Tüm hizmetlerimizin çeşitlerinden bilgi almak için telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz. Telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden bize ulaştığınızda siz değerli müşterilerimize dönüş yapacak ve hızlı bir şekilde notebook ve laptoplar hususunda toshiba servis bünyesinden hizmet alabileceksiniz.

Toshiba teknik servis hizmeti veren bir firma olarak; ekran kırıkları tamiri, driverlerinin yüklenmesi, menteşe değişimi, lcd panel iletken kablo değişimi, klavye değişimi, hoparlör değişimi, ses arızası tamiri, ekran arızası tamiri, lcd panel arızası tamir, led panel arızası tamir, invertor tamiri, resim arızası tamir, hard disk yedekleme, ekranı flourasan arızası tamir, usb port arızası tamir, laptop paralel port arızası tamir, hiç açılmama problemi tamir, ekran ışığı arızası tamir, işletim sistemi yükleme, şifre kırılması, network arızası tamir,kulaklık çıkışı arızası tamiri, yapılmaktadır.

Sürücülerin yüklenmesi güncellenmesi, hard disk bozulması problemi onarımı, ekran kırıkları, ekran lekelerinin tamiri, işletim sistemi açılmıyor problemi onarımı, ekranda çizgiler oluşumu tamir, format işlemleri, adaptör tamiri anakart tamiri, lcd panel değişimi, led panel değişimi, adaptör girişi tamiri, hard disk arızası tamir, ekran kartı arızası tamir, sıvı teması arızası tamir, hard disk değişimi kurulumu, işlemci arızası tamir, bilgi yedekleme, bios şifresi kırılması, ekran menteşesinin tamir veya değişimi, ekran ışığı zayıflığı tamiri, reset atma arızası tamir, ram arızası tamir, wireless arızası tamir, internete girmiyor problemi çözümü ve touchpad tamir hizmetleri vermekteyiz.

 

Call Now ButtonHemen Ara..