MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 320 88 90
E-POSTA destek[@]toshibaservismerkezi.com
Çalışma Saati 09:00 - 19:00
Arıza Tespit Formu

Toshiba Laptop Servis

Toshiba Laptop Servis

Toshiba Laptop ServisToshiba servisi olarak uzun bir süreden beri siz değerli müşterilerimize tamir ve bakım desteği vermekteyiz. Hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere internet adreslerimizden mail adreslerimizden ve telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Toshiba yedek parça satışı ve montajı da yapan bir firma olarak vermiş olduğumuz tüm hizmetler karşılığında tamir ve bakım garanti süreci uygulamamız da bulunmaktadır.

Laptop ve notebook tipi bilgisayarlarda en sık arıza görülme nedenlerinden birisi de cihazların kullanıcılar tarafından taşıma esnasında yere düşürülmesidir. Taşıma esnasında yere düşürülen cihazlarda klavye arızaları, ekran kırıkları, şarj girişi kırıkları ve adaptör arızaları gözlemlenebilir. Bu arızların tümü birebir parça değişimi yapılarak iyileştirilen arıza türleridir. Yedek parça satışı yapan firmamızda yedek parça montajı da yapılmaktadır. Yapmış olduğumuz tüm hizmetlerimizin karşılığında garanti süreci uygulamasından da müşterilerimiz faydalanabilmektedir. Cihazlarınızın çok fazla arıza yapmasını istemiyor iseniz taşıma esnasında bilgisayarlarınızı yere düşürmemek için mutlaka dikkat etmelisiniz.

Laptop İşletim Sistemi Arızaları

Bilgisayar türlerinden dizüstü bilgisayar günümüzde en sık kullanılan cihazlardır. Bu cihazlarda da masaüstü cihazlarda olduğu gibi işletim sistemi arızaları görülebilir. İşletim sistemi arızaları genellikle laptoplarda yüklü olan işletim sisteminin ve programların virüs kaynaklı olarak arıza göstermesidir. Laptop bilgisayarın bios yazılım ayarları zarar görmedikçe bilgisayar her zaman çalışmaya devam edebilir. Bu sorun çok büyük masraflara neden olabilecek arıza türlerinden değildir.

Genellikle bilgisayar içeriğinde bulunan veriler koruma altına alınarak cihaza format atılır ve cihazın işletim sistemi tamiri yapımlı olur. İşletim sistemi sürekli olarak arıza yapmaya başladığında ise işletim sistemi üzerinde yüklü olan programların arıza yapıp yapmadığı kontrol edilmelidir. İşletim sistemi üzerinde yüklü olan programlar eğer arıza veriyorsa bu programların da tekrardan yüklenmesi gereklidir. İşletim sistemi arızalarını bilgisayar içeriğinde yüklü olan bazı program ve bu programların ayarları da yapabilir. İşletim sistemi arızalarında öncelikli olarak tekrardan yüklenen işletim sistemi sonrasında programlar da tekrardan kontrol edilmelidir. Toshiba servisleri olarak siz değerli müşterilerimiz için işletim sistemi arızalarının tamirini yapmaktayız. Tüm hizmetlerimiz için bize ulaşarak destek alabilirsiniz.

 

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Ara..