MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 320 88 90
E-POSTA destek[@]toshibaservismerkezi.com
Çalışma Saati 09:00 - 19:00
Arıza Tespit Formu

Toshiba Destek

Toshiba Destek : Son zamanlarda masaüstü bilgisayarlar yerine bir çok marka ve modelde notebook ve laptoplar kullanılmaya başlandı. Bu cihazlar taşınabilir oldukları için bir çok kişi tarafından rağbet görüyor. Fakat bu cihazların en büyük avantajlarından olan yere düşürülme olasılığının yüksek olması kullanıcıların çoğu zaman bir çok arıza ile boğuşmasına neden oluyor. Toshiba destek servisi olarak siz değerli müşterilerimize laptop tamir, laptop bakım, notebook tamir ve notebook bakım hizmetleri vermekteyiz.

Vermiş olduğumuz hizmetlerin tümünden faydalanmak için bizlere iletişim numaralanırımızdan ve mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Toshiba teknik servisi olarak sizlere önerimiz laptop ve notebook tipi bilgisayarınız herhangi bir arıza yaptığında kesinlikle cihazlarınızı toshiba arıza giderme hususunda hiçbir bilgisi olmayan kişilere emanet etmeyiniz. Zira bu cihazların arıza giderme işlemi çok hassas bir şekilde yapılması gerekir. Dikkatli bir şekilde yapılmayan laptop ve notebook tamirleri sonrasında cihazların çok daha fazla arıza çıkarttığı görülebilir. Bazı başa çıkılmaz arızalar nedeni ile yanlış yapılan arıza giderme işlemleri de birleştiğinde bazı cihazların tamiri mümkün bile olmayabilir.

Siz değerli müşterilerimize işlemci ismi ile anılan ve tüm bilgisayarlarda bulunması gereken bu parçanın bazı arızalarından bahsedeceğiz. Anakart kadar değeli olan bu parça arıza yaptığında bir çok belirtiyi kullanıcılarına göstermektedir. İşlemci arızalarının kullanıcılara yansıması genellikle cihazların ekranındaki parlaklığın sönmesi, bazı zamanlarda cihazın kendiliğinden kapanıp tekrardan açılması ve sürekli hale gelmiş cihazın ağır çalışması gibi işlemci arızalar kullanıcılara yansımaktadır.

Toshiba servisi olarak işlemci arızaları için bizden destek alabilirsiniz. işlemci arızalarının giderilmesinin yanı sıra siz değerli müşterilerimize driverlerinin yüklenmesi, bilgi yedekleme, bios şifresi kırılması, ekran menteşesinin tamir veya değişimi, ekranı flourasan arızası tamir, usb port arızası tamir, hard disk bozulması problemi onarımı, laptop paralel port arızası tamir, hiç açılmama problemi tamir, ekran ışığı arızası tamir, işletim sistemi yükleme, ekran ışığı zayıflığı tamiri, reset atma arızası tamir, şifre kırılması, network arızası tamir, kulaklık çıkışı arızası tamir, sürücülerin yüklenmesi güncellenmesi ve hard disk yedekleme hizmetleri de tarafımızca aktif olarak verilmektedir.

 

Call Now ButtonHemen Ara..