MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 320 88 90
E-POSTA destek[@]toshibaservismerkezi.com
Çalışma Saati 09:00 - 19:00
Arıza Tespit Formu

Toshiba Orjinal Aksesuar

Toshiba Orjinal Aksesuar

Toshiba Orjinal Aksesuar : Toshiba teknik servisi olarak siz değerli müşterilerimize bir çok tamir ve bakım hizmeti vermekteyiz. Bu hizmetlerden faydalanmak için bizlere telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Firmamız tarafından internet sitesi üzerinden toshiba orijinal aksesuar satışı da yapılmaktadır. aksesuar satışlarımız arasında laptop çantası, laptop kılıfı, notebook çantası, notebook kablosu usb kabloları, bellekler bulunmaktadır. Uzun bir zamandan beri hizmet veren firmamızda yedek parça satışı da yapılmaktadır. Laptop ve notebook tipi bilgisayarlar uzun bir süreden beri bilgisayar olarak tüm bilgisayar kullanıcıları tarafından kullanılmaktadır.

En fazla tercih edilen bilgisayar olmalarının nedenleri bu cihazların taşınabilir olmasıdır. Taşınabilir olması bu cihazların toplu taşımalarda, parklarda ve tüm açık alanlarda dahi kullanılmasını sağlamaktadır. laptop ve notebook tipi bilgisayarlar çok sık arıza gösteren cihazlar değildir. Fakat bazı zamanlarda taşınabilir olması kullanıcılarına avantaj kadar dezavantaj da sunmaktadır. Bu cihazlar taşıma esnasında elden düşürülerek arızalanabilir. Bu nedenden dolayı cihazların taşıma esnasında kesinlikle dikkatli olunması gerekir. Notebook çanta, notebook kılıf, laptop kılıf ve laptop çantaları iç kısımlarında koruyucu materyaller bulunan aksesuarlardır. Kesinlikle bu cihazlar taşıma esnasında çanta ve kılıflara konularak taşınması gereklidir. çantalar içinde taşınan laptop ve notebooklar düşseler dahi zarar görmeden tekrar kullanılabilirler.

Toshiba Orjinal Aksesuar

Toshiba servisi olarak siz değerli müşterilerimize cihazların düşme sonucunda nasıl arıza gösterebileceği hakkında birkaç bilgi verelim. Bu cihazlar yere düştüklerinde kullanıcıları genellikle ekran kırıkları, üst kasa kırıkları, alt kasa kırıkları, şarj yeri kırıkları ve anakart ile işlemci arızaları ile karşı karşıya kalırlar. Cihazların tüm bu saymış olduğumuz parçaları kırıldığında tamir edilme imkanı genellikle yoktur. Anakart işlemci ve ekran parçaları kesinlikle cihaz için hayati öneme sahiptir.

Çalıştırıcı parçalardan olan bu yedek parçalar değişim yapılarak tamir edilebilir. Son zamanlarda bir çok kişi tarafından kullanılması çoğaltılan bu cihazların bir de virüsler nedeni ile arıza yaptıkları görülmektedir. Bu nedenden aralıklı süreçlerde bu cihazlara bakım yapılması, format atılması ve kesinlikle anti virüs programları kullanılması gereklidir. Firmamız tarafından cihazlara tam teşkilatlı bakım yapılmaktadır.

 

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Ara..