MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 320 88 90
E-POSTA destek[@]toshibaservismerkezi.com
Çalışma Saati 09:00 - 19:00
Arıza Tespit Formu

Toshiba Teknik Servis

Toshiba Teknik Servis ; Günümüzde bilgisayarların tümü internet kullanımı ile birlikte çok daha fazla kullanılmaya başlanmıştır. Sosyal medya kullanımı internet üzerinden alışveriş ve bir çok çeşitte internet oyunları tüm halkımız tarafından cazip görülmeye başlamıştır. kullanılan cihazlar eskiye nazaran artık masaüstü bilgisayarlar yerin notebook ve laptop tipi cihazlar olmuştur. Bu cihazların kullanımının kolay olması cihazların çok daha fazla kullanılmasını sağlamaktadır. Düzenli olarak bakımı yapılan bu cihazlar eğer elden de düşürülmez ise uzun süreler boyunca kullanılabilir.

Toshiba teknik servis olarak siz değerli müşterilerimize önerimiz, sıvı temasından cihazları uzak tutunuz, cihazları elinizden düşürmemeye özen gösteriniz ve aralıklı süreçlerde mutlaka cihazlarınızın bakımını yaptırınız. Sürekli olarak kullanıldığı için bakım notebook ve laptoplar için en önemli iyileştirme etkenlerinden birisidir. Düzenli olarak bakım toshiba servisi olarak tarafımızca tüm modellerde yapılmaktadır. Laptop ve notebooklarda en sık görülen arızalar; anakart arızaları, işlemci arızaları ve şarj girişi arızalarıdır. Bu arızaların görülme nedenlerinden birisi de cihazların sıklıkla elden düşürülmesidir. Elden düşürülen cihazlarda sıklıkla ekran kırıkları ve kasa kırıkları da görülebilir.

Toshiba Servis hizmeti veren bir firma olarak siz değerli müşterilerimize bu makalemizin içeriğinde adaptör iyileştirme işlemleri nasıl yapılır bundan bahsedelim. Notebook ve laptop tipi cihazlar elektrik ile değil piller ile çalışırlar. Pil ile çalışan bu cihazlar aralıklı süreçlerde mutlaka şarj edilmeleri gereklidir. Düzenli olarak şarj edilmeyen cihazlar çalışmayı durdurur ve hiçbir şekilde açılmaz. Adaptör bir diğer adı ile şarj aleti arızalandığında aslında iç kısmı açılarak tamir edilmez.

Şarj giriş yeri adaptörlerin arızalandığı düşünüldüğünde kesinlikle elden geçirilmesi gereklidir. Zira bazı zamanlarda şarj aleti düşüncesi ile bize gelen bilgisayarların şarj yeri arızaları tespit edilmektedir. Şarj yeri arızaları giderildikten sonra şarj aleti ve şarj yeri çalışmasını sürdürmektedir. Şarj aletinin tamiri mümkün olmadığından mutlaka aynı yapıya sahip bir şarj aleti eski bozuk şarj aleti yerine kullanılması gereklidir. Laptop ve notebook servisi olarak hizmet veren firmamız tüm cihazlarınız için şarj aleti satışı yapmaktadır. Adaptör satışlarımızdan faydalanmak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

Call Now ButtonHemen Ara..