MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 320 88 90
E-POSTA destek[@]toshibaservismerkezi.com
Çalışma Saati 09:00 - 19:00
Arıza Tespit Formu

Toshiba Servis İstanbul

Toshiba Servis İstanbul

Toshiba Servis İstanbul ; Bilgisayar kullanımı artık her yaştan kişi tarafından yapılmaktadır. Bilgisayarlar masaüstü bilgisayarlar ve dizüstü bilgisayarlar olarak ikiye ayrılır. Günümüzde teknolojinin de gelişmesi ile birlikte dizüstü bilgisayarların çok daha fazla kullanıldığı görülmektedir. Dizüstü bilgisayarlar genellikle işyerinin ve evinin dışında da bilgisayarıyla iş yapması gereken veya evinde veya işyerinde tek bir odaya bağlı kalmadan çalışmak isteyenler içindir. Laptop ve notebook bilgisayarlar taşınabilir olduğu için genellikle masaüstü cihazlardan daha fazla arıza yaparlar.

Bunun nedeni cihazların taşıma esnasında yere düşürülerek ekranlarının, kasalarının, şarj girişlerinin ve iç aksamlarının kırılmasıdır. Ekran kırıkları, şarj giriş kırıkları ve iç aksam kırıkları notebook ve laptop tipi bilgisayarlarda birebir aynı marka ve aynı model ile değişim yapılarak tamir edilmektedir. Anakart arızaları, işlemci arızaları, ram arızaları, chipset arızaları, görüntü birimleri ve bağdaştırıcı ayarları, ekran kartı arızaları, inverter arızaları, lcd ekran arızaları, florasan arızaları, sabit disk arızaları, optik sürücü arızaları, menteşe arızaları, kapak arızaları, kasa arızaları, sıvı teması arızaları, klavye arızaları, kablosuz ağ arızaları, bios ve eprom çipi arızaları, işletim sistemi arızaları ve şarj arızaları gibi arızalar da laptop ve notebook gibi dizüstü bilgisayarlarda görülen arıza çeşitleridir.

Şarj Cihazı Arızaları

Toshiba yedek parça satışı yapan bir firma olarak siz değerli müşterilerimize tüm laptop ve notebook çeşitlerinde yedek parça satışı ve montajı yapmaktayız. Şarj cihazları her zaman en fazla ihtiyaç duyulan dizüstü bilgisayar parçalarından birisidir. Şarj cihazlarının tamir edilebilme özelliği bulunmamaktadır. Şarj cihazları arıza yaptığında mutlaka birebir orijinal olan bir diğer şarj aleti ile değiştirilmeli ve dizüstü bilgisayar kullanımına şarj aleti değişimi yaparak devam edilmelidir.

Toshiba servis olarak siz değerli müşterilerimiz için tüm marka ve modellerde laptop şarj aleti, notebook şarj aleti temin ediyoruz. Toshiba servisi olarak vermiş olduğumuz tüm hizmetlerin karşılığında garanti süreci uygulamamız bulunmaktadır. Bilgisayar parçaları satın alınırken, kesinlikle uyum sağlayan aynı marka ve modelde olan parçaların satın alınması gereklidir. Notebook ve laptop yedek parçaları birebir aynı model için aynı markanın modellerinden olması gereklidir.

 

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Ara..