MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 320 88 90
E-POSTA destek[@]toshibaservismerkezi.com
Çalışma Saati 09:00 - 19:00
Arıza Tespit Formu

Toshiba Yedek Parçaları

Toshiba Yedek Parçaları

Toshiba Yedek Parçaları ; Laptop ve notebook tipi taşınabilir cihazlarda en sık görülen kullanıcı hataları menteşe arızaları, kapak arızaları, kasa arızaları, sıvı teması arızaları ve klavye arızaları olarak sayılabilir. Bu arıza çeşitleri birebir aynı parçaların bilgisayarlardan değişimi yapılarak tamir edilebilir nitelikte arıza çeşitleridir.  Toshiba yedek parça servisi olarak birebir aynı model ve aynı marka ile bilgisayarlarınızdaki arızalı parçaların yeni parçalar ile montajını yaparak sizlere teslim etmekteyiz. Bilgisayar arızalarında mutlaka uzman bir servis elemanından destek almak önemlidir.

Bilgisayarlardaki arızaların her arıza oluştuğunda parça arızası olduğu düşünülmemelidir. Bazı bilgisayar arızaları sistem arızaları olarak kabul edilir ve birebir bilgisayara format atılarak veya sistemi temizlenerek tamir edilir. Bilgisayarların kullanımında veri biriktirme sonrasında arıza oluştuğunda verilerin kaybolma riski her zaman bulunmaktadır. Bilgisayar tamir ve bakım servisi olarak cihazlarınızda veri kayıplarına neden olmamak için mutlaka cihazlarınıza sıklıkla bakım yaptırmanızı önermekteyiz.

Notebook Ve Laptop Şarj Problemi

Dizüstü bilgisayarlarda şarj problemi sık görülen arıza çeşitlerinden birisidir. Şarj problemi dizüstü bilgisayarlarda görüldüğünde cihazların çalışmama riski çok yüksek olur. Şarj problemi notebook ve laptop bilgisayarlarda oluştuğunda bu cihazlarda öncelikli olarak şarj aletinin arızalı olup olmadığı kontrol edilmelidir. Eğer şarj aleti arızalı değil ise daha sonra bataryanın bitmiş veya arızalanmış olup olamayacağı düşünülür. Birebir aynı markanın aynı model bataryası ile değişim yapılarak cihazın şarj almama sorunu giderilir.

Notebook ve laptop bilgisayarlarda bir diğer şarj probleminin oluşum nedeni ise bu cihazlarda adaptör giriş yuvası temassızlığı veya arızası oluşmasıdır. Batarya giriş soketinde hasar meydana gelmesi, anakart üzerinde devre problemi oluşması ve şarj adaptörlerinin kablolarında kırılma olması da laptop ve notebook şarj probleminin oluşmasına neden olarak gösterilebilir. Toshiba laptop yedek parça satışı yapan bir firma olarak cihazlarınızın şarj problemlerini çözerek dizüstü bilgisayarlarınızı aynı gün sizler için hazırlıyoruz. Toshiba servisi olarak bizlere telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Ulaşım sağladığınızda cihazınızın tüm sorunlarını öğrenerek onarım yapıyor ve onarımın yanı sıra cihazlarınız için bakım hizmeti de veriyoruz.

 

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Ara..