MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 320 88 90
E-POSTA destek[@]toshibaservismerkezi.com
Çalışma Saati 09:00 - 19:00
Arıza Tespit Formu

Toshiba Servis

Toshiba Servis : Uzman servis elamanlarımız sayesinde siz değerli müşterilerimize 7/24 Toshiba Servis desteği sağlamaktayız. Servis desteğimizden faydalanmak için bizlere iletişim numaralarımızdan ve mail adreslerimizden ulaşım sağlayabilirsiniz. Toshiba markalı laptop ve notebooklar sağlam ve kalite içerikli üretilmektedir. Bu cihazlar uzun süre kullanılmaya uygun olarak üretilmiştir. Notebook ve laptoplar son zamanlarda kullanımının kolaylığı ve taşınabilirliliği için en fazla tercih edilen cihazlar olarak kabul görmektedir.

Bu cihazların bir tek dezavantajı cihazların düşürülerek arıza yapmasıdır. Cihaz arızalarında mutlaka Toshiba teknik servisi bünyesinden hizmet alınması gerekir. İç parçaları masaüstü bilgisayarlara hiç benzemeyen taşınabilir bilgisayarlar arıza giderme aşamasında arızanın büyümesine ve daha içinden çıkılmaz arızalar oluşturmaya müsaittir. Maliyetli arızaların laptop ve notebook tarzı cihazların başına gelmemesi için kesinlikle her yıl düzenli olarak iki kez olmak üzere bu cihazların bakımlarının yapılması gereklidir. Bakımı düzenli olarak yapılan cihazların kesinlikle bakımsız cihazlar gibi arıza çıkartmayacağı bilinmelidir. Siz değerli müşterilerimize Toshiba servisi olarak daha iyi hizmet vermek için 7/24 çalışmaktayız. Tüm yapmış olduğumuz hizmetler sonrasında garanti süresi hususunda da destek vermekteyiz.

Bu makalemizin içeriğinde siz değerli okurlarımız için anakart arızalarından bahsedelim istedik. Anakart arızaları notebook ve laptop tarzı cihazlarda sıklıkla görülen arızalar arasındadır. Bu arızaların notebook ve laptoplarda görülme sıklığı da oldukça fazladır. anakart arızalarının oluşmasındaki neden neredeyse taşınabilir cihazlarda yere düşerek arızalanması olarak kabul edilebilir. Cihazlar yere düşürülerek arıza yaptığında arıza yapan anakartlar tarafımızca birebir değiştirilerek tamir edilebilmektedir.

Anakart arıza giderme işlemleri diye bir kavram bulunmamaktadır. Anakarta bağlı olan bazı parçaların arıza yapmasından dolayı oluşan anakart arızaları ise diğer parçalar tamir olduğunda veya değişim yapıldığında kendiliğinden düzelmektedir. Cihazlarınızın sıklıkla bozulmasını istemiyorsanız siz değerli müşterilerimize sürekli olarak tavsiyemiz olan laptop ve notebook tarzı taşınabilir cihazları yere düşürmeyiniz, sert bir cismin cihazlara çarpmasına en gel olunuz ve laptop ve notebook klavyelerini su, çay, kahve ve ayran gibi içeceklerden uzak tutunuz. Zira sıvı teması ile arıza yapan laptop ve notebook tarzı bilgisayarların da sayısı bir hayli fazladır.

 

Call Now ButtonHemen Ara..