MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 320 88 90
E-POSTA destek[@]toshibaservismerkezi.com
Çalışma Saati 09:00 - 19:00
Arıza Tespit Formu

Toshiba Teknik Servisi

Toshiba Teknik Servisi

Toshiba Teknik Servisi : Teknolojinin giderek gelişmesi nedeni ile internet kullanımı ülkemizde büyük ölçüde artmıştır. İnternet kullanımının artması ile her kullanıcı sadece akıllı telefonlardan değil notebook ve laptop tarzı diz üstü cihazlardan da internet kullanımı yapmaktadır. Bu cihazlar son zamanlarda ülkemizde çok daha fazla kullanılmaya başlanmış neredeyse masaüstü bilgisayarların modasını geçirmiş denilebilir. Taşınabilir olması bu cihazların çok daha fazla kullanılmasının talep edilmesine neden olmaktadır.

Toplu taşımalar da dahil olmak üzere tüm açık alanlarda bu cihazların kullanımı yapılabilmektedir. Her alanda kullanımı yapılan bu cihazların arızalanması da oldukça kolaydır. toshiba servis hizmeti veren bir firma olarak taşımaya müsait olan bu cihazların kullanımı aşamasında cihazlar elden düşürülerek sıklıkla arızalandığını söyleyebiliriz. Kullanıcı kaynaklı olan arızalar cihazlar çok yeni alınmış olsalar bile yine de garanti kapsamı altına girmemektedir. Firmalar düşürülerek kırılmış yeni alınmış cihazların garantilerini üstlenerek tamir masraflarını karşılamamaktadır. Bu nedenden dolayı bu cihazlar kesinlikle yere düşürülerek arızalanmaması için dikkatli kullanılmalıdır. Arıza yapmış bilgisayarlarınız için toshiba servisi olarak siz değerli müşterilerimize destek vermekteyiz.

Toshiba Teknik Servisi

Toshiba teknik servisi olarak siz değerli müşterilerimiz için notebook tamir ve bakım işlemleri yapmaktayız. vermiş olduğumuz hizmetler içeriğinde; anakart tamiri, lcd panel değişimi, led panel değişimi, menteşe değişimi, klavye değişimi, hoparlör değişimi, ses arızası tamiri, laptop paralel port arızası tamir, ekran ışığı arızası tamir, işletim sistemi yükleme, şifre kırılması, network arızası tamir, kulaklık çıkışı arızası tamir, hard disk yedekleme, bilgi yedekleme, bios şifresi kırılması yapılmaktadır.

Ekran menteşesinin tamir veya değişimi, ekran ışığı zayıflığı tamiri, reset atma arızası tamir, hard disk bozulması problemi onarımı, işletim sistemi açılmıyor tamiri, ekranda çizgiler oluşumu tamir, format işlemleri, ram arızası tamir, internete girmiyor problemi çözümü, ekran kartı arızası tamir, sıvı teması arızası tamir, ekran arızası tamiri, adaptör tamiri led panel arızası tamir, invertor tamiri, adaptör girişi tamiri, hard disk arızası tamir ve hard disk değişimi kurulumu iyileştirme tamirleri bulunmaktadır. Tüm saymış olduğumuz tamir hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere telefon numaralarımızdan ve iletişim adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

 

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Ara..