MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 320 88 90
E-POSTA destek[@]toshibaservismerkezi.com
Çalışma Saati 09:00 - 19:00
Arıza Tespit Formu

Toshiba Servis Türkiye

Toshiba Servis Türkiye

Toshiba Servis Türkiye : Ülkemizde tüm şehirlere hizmet veren Toshiba Servis Türkiye firmamızdan güven ve kaliteye dayalı hizmet alabilirsiniz. müşteri memnuniyetini benimsemiş bir firma olarak laptop bakım, laptop onarım, notebook bakım ve notebook onarım hizmetleri vermekteyiz. Bu hizmetler dışında yedek parça satışı ve notebook ve laptop yedek parça satışımız da bulunmaktadır. Toshiba teknik servis hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere telefon numaralarımızdan ve iletişim adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Laptop ve notebook tipi bilgisayarlar son zamanlarda teknolojinin de gelişmesi ile birlikte ülkemizde bir hayli fazla kullanılmaya başlanmıştır.

Çok fazla kullanılması nedeni ile çoğu zaman bu cihazların kullanıcı hataları nedeni ile arıza yaptığı görülebilir. Bu cihazların arızaları mutlaka hassas yapıda dikkatli bir şekilde yapılması gereklidir. Cihazların tamir ve bakımını üstlenen kişiler mutlaka teknik servis hususunda bilgili olan kişiler olmalıdır. Toshiba servisi bünyesinde birçok tamir hizmeti verilmektedir. Tamir hizmetlerimiz arasında veri kurtarma işlemleri de yapılmaktadır. Veri kurtarma işlemleri genellikle hiç açılmayacak şekilde arızalanmış cihazlar için yapılmalıdır. Hiç açılmayan cihazlar genellikle ram arızaları, anakart arızaları ve işlemci arızaları nedeni ile oluşmaktadır. Veri kurtarma işlemi yapma aşamasında siz değerli müşterilerimizin tüm bilgileri bizde saklı kalmaktadır. Kesinlikle üçüncü şahıslar ile paylaşılmayan veriler, farlı bir depolama alanına kaydedilir.

 

Toshiba Servis Türkiye

Siz değerli müşterilerimize bu makalemizin içeriğinde anakart arızalarından bahsedelim. Anakart bir laptop ve notebook için çalıştırıcı parçalardan birisidir. yani bir cihaz içerisinde anakart olmadan bir notebook veya laptopun çalışması beklenmemelidir. Arıza yaptığında bu parçanın cihazı çalıştırıcı parça olduğu için laptopların açılmadığı veya ekrana görüntü gelmediği görülür. Anakatlar genellikle tamir edilerek değil değişim yapılarak tamiri yapılabilmektedir.

İşlemci ve ram da aynı anakartlar gibi değişim yapılarak onarılabilmektedir. Siz değerli müşterilerimiz için birçok çeşitte arıza giderme sistemimiz olduğu gibi anakart arızalarının giderilmesinde de destek vermekteyiz. Bizlere teslim etmiş olduğunuz tüm cihazlarınız bizde tamir süresince garanti kapsamında kalmaktadır. Bu cihazların arızalarının giderilmesi sonrasında siz değerli müşterilerimize garanti süreci uygulamamız vardır. Tüm hizmetlerimizden faydalanmak için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Ara..