MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 320 88 90
E-POSTA destek[@]toshibaservismerkezi.com
Çalışma Saati 09:00 - 19:00
Arıza Tespit Formu

Toshiba Projeksiyon Servis

Toshiba Projeksiyon Servis

Toshiba Projeksiyon Servis ; Uzun bir süreden beri işyerleri ve okullarda kullanımı devam eden projeksiyonlar daha büyük ekranlara yazı ve görselleri aktarabilmek için kullanılan cihazlardır. Bu cihazların kullanımı okullarda öğretmenler tarafından yapılırken, daha çok öğrencinin daha çok bilgiye ulaşması amaçlanır. Toshiba servisleri olarak okulda kullanılan projeksiyonlarda arıza oluşmaması için mutlaka aralıklı süreçlerde bu cihazların bakımlarının yapılmasını tavsiye etmekteyiz. Beyaz eşyalarda ve bilgisayarlarda yapılan bakımların bu cihazlarda her zaman cihaz kullanım ömrünü uzattığını bilmekteyiz. Bakım sistemi projeksiyonlarda da aralıklı süreçlerde uygulandığında projeksiyon kullanıcıları kesinlikle arızalanan cihazlarının yerine yeni bir projeksiyon almaktansa, projeksiyonlarının bakımlarını sıklıkla yaptırarak büyük bir masraftan kurtulmuş olurlar.

Toshiba servisi olarak tüm projeksiyon çeşitlerinde yedek parça temini de siz değerli müşterilerimiz için tarafımızca verilen hizmetler arasındadır. Projeksiyonlarda en fazla arızaya neden olan etkenlerden birisi de sürekli sabit olarak tavanlara takılı olan projeksiyonların tozlanmasıdır. Projeksiyon bakımlarında yapmış olduğumuz hizmetler arasında projeksiyonların iç aksamlarının tozlarının temizlenme işlemi de bulunmaktadır. Projeksiyonların çoğu arızasının oluşmasına neden olan tozlar iç aksamlardan temizlendiğinde cihazlar hiçbir parça değişimi yapılmadan da iyileştirilebilir.

Projeksiyon Arızalanma Nedenleri

Okul, işyeri gibi alanlarda kullanılan projeksiyonların genellikle arızalanma nedenleri cihazların kullanıcıları tarafından yapılan hatalar ve cihazların bakımları yapılmadığı için içlerinde oluşan paslanma ve tozlanmalardır. Projeksiyonların sürekli olarak kullanılması bu cihazların beyaz eşyalar veya sürekli olarak kullanmış olduğumuz bilgisayarlarımız gibi aralıklı süreçlerde bakımlarının yaptırılmasını gerektirir. Tüm dijital ve elektronik cihazlarda aralıklı süreçlerde yaptırılan bakım çalışmaları projeksiyonlarında kullanım ömrünün uzatılmasını sağlamaktadır. Projeksiyon cihazlarına bakım yaparken bu cihazların içlerinde bulunan parçalarının da arızalı olanlarını yeni parçalar ile değiştirerek projeksiyonlarını tekrardan müşterilerimize kazandırmaktayız.

Projeksiyon bakımları sıklıkla yapıldığında cihaz kullanıcıları cihazlarını yeni cihazlar ile değişim yaparak daha yüksek meblağlı masraflara girmeye gerek duymadan uzun süre projeksiyonlarını kullanabilmektedir. Toshiba yedek parça satışı yapan bir firma olarak toshiba markalı tüm projeksiyon modellerinde yedek parça temini ve montajı da yapmaktayız. Projeksiyon arızalarının bazıları kullanıcıların hızlı bir şeklide giderebilecekleri sistem arızalarıdır. Sistem arızalarının tamir edilebilmesi için bizlere telefon numaralarımızdan ulaşarak destek alabilirsiniz.

 

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Ara..