MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 320 88 90
E-POSTA destek[@]toshibaservismerkezi.com
Çalışma Saati 09:00 - 19:00
Arıza Tespit Formu

Toshiba Laptop Aksesuar

Toshiba Laptop Aksesuar

Toshiba Laptop Aksesuar : Toshiba teknik servisi veren bir firma olarak siz değerli müşterilerimizin notebook ve laptoplar hakkında ihtiyaçlarınızın giderilmesini sağlıyoruz. Toshiba servisi olarak tüm Toshiba laptop ve notebook aksesuarlarını da siz müşterilerimiz için satışa sunduk. Toshiba laptop aksesuar satışlarımızdan faydalanmak için bizlere telefon numaralarımızdan ve mail adresimizden ulaşabilirsiniz. sizler için laptop notebook aksesuarları satışı düşünde birçok daha bulunmaktadır.

Notebook tamir notebook bakım laptop onarım laptop bakım ve yedek parça satışı da tarafımızca yapılmaktadır. Tamir için ve bakım için bize teslim etmiş olduğunuz tüm cihazlarınız laboratuvarlarımızda bulunma sürecinde garanti kapsamı altındadır. siz müşterilerimize bu makalemizin içeriğinde aksesuar satışları arasında bulundurduğumuz laptop ve notebook çantalarının ne kadar önemli olduğu hakkında verelim.

 

Toshiba Laptop Aksesuar

Notebook ve laptop tipi taşınabilir bilgisayarlar kolay kullanılabilecekleri için artık tüm dünyada ve ülkemizde ilgi duyulması sırasında birinci olmaktadır. Bunun nedeni bu cihazların daha çok taşınabilir olmasıdır. Taşınabilir olması bu cihazların ne kadar gibi görünse de aslında birçok yönden dezavantaj olarak da görülmektedir. Zira bu cihazları taşıma esnasında düşürerek arıza lambasını kullanıcıların bir hayli fazladır. Yere düşen notebook ve laptoplar arızalarına bilirler. En fazla Bu cihazlar yere düştüklerinde anakart işlemci ve şarj yeri arızaları gösterirler. Yere düşen ve arızalanan bu cihazlarda ekran kırıkları kasa kırıkları ve şarj girişi yeri kırıkları da görülmektedir.

Toshiba servis bünyesinde yere düşen cihazların arızalarının giderilme işlemi yapılmaktadır. Çok kısa bir sürede tüm servis hizmetlerinden faydalanmak için telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Vermiş olduğumuz tüm hizmetler karşılığında siz değerli müşterilerimize tamir garanti süresi ve bakım garanti süresi hizmetlerimiz bulunmaktadır. yedek parça ihtiyacı, tamir ihtiyacı ve yüksek meblağ parça değişimi sorunları ile karşı karşıya kalmamak için mutlaka her yıl düzenli olarak laptop ve notebook tipi cihazlarınızın bakımlarını yaptırınız.

Bakımı düzenli bir şekilde yapılan tüm cihazların sıklıkla arızalanmadığı görülebilmektedir. Dizüstü bilgisayarlarınızı çok daha iyi kullanabilmek ve tamir edilemeyecek arızalar ile karşı karşıya kalmamak için siz değerli müşterilerimize bir diğer önerimiz ise cihazlarınızın su teması olmaması için dikkatli olunuz.

 

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Ara..