MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 320 88 90
E-POSTA destek[@]toshibaservismerkezi.com
Çalışma Saati 09:00 - 19:00
Arıza Tespit Formu

Toshiba Laptop Yedek Parça

Toshiba Laptop Yedek Parça

Toshiba Laptop Yedek Parça : Toshiba teknik servisi hususunda hizmet veren firmamız bir çok yedek parça tedariki ile de siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Ekran, klavye, adaptör, aksesuar, üst kasa, lcd cover, lcd data kablosu,  dc jack, lcd panel, adaptör girişi, lcd ekran, batarya, dvdrw, şarj cihazı pil, anakart, menteşe, şarj soketi alt kasa, power jack, tuş takımı, ekran kasası  ve ekran çerçevesi gibi notebook ve laptop yedek parçaları tarafımızca satışa sunulmaktadır. Son zamanlarda aktif olarak tüm bilgisayar kullanıcıları tarafından notebook ve laptoplar kullanılmaya başlanılmıştır. Bu cihazların sıklıkla kullanılmasındaki neden cihazların kullanım süreçlerinin çok iyi bir şekilde geçirilmesidir.

Cihazların taşınabilir olması bu cihazların kullanılmasındaki en büyük nedenlerden birisidir. Cihazları kullananlar parklarda, otobüslerde ve diledikleri dış mekanlarda bile bu cihazları kullanabilmektedir. Fakat bir dezavantajı gözlerden bu cihazların kullanım aşamasında kaçmamalıdır. Cihazların kullanım süreçlerinde cihazların yere düşerek bozulma oranı taşınabilir oldukları için bir hayli fazladır. Toshiba servisi olarak laptop ve notebook tipi bilgisayarlarda siz değerli müşterilerimize tamir ve bakım hizmeti vermekteyiz.

 

Toshiba Laptop Yedek Parça

Bu makalemizin içeriğinde siz değerli müşterilerimize toshiba laptop servisi olarak ekran kırıklarının nasıl tamir olabileceğini, şarj yeri arızaları ve ekranda oluşan lekelerin nasıl tamir olabileceği hususunda bilgiler verelim. Yedek parça satışı yapan firmamız yedek parça satışının yanı sıra bir çok tamir ve bakım hususunda siz müşterilerimize destek vermekteyiz. Daha iyi hizmet alabilmek için bizlere telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

Ekran kırıkları genellikle cihazların ya yere düşmesi veya cihazlara hızlı bir şekilde sert bir cismin çarpması ile oluşmaktadır. Bu kusurların oluşmaması için mutlaka bu cihazlar yere düşürülmeden ve sert bir cisim çarpmadan kullanılması gereklidir. Ekran lekeleri ise cihazlarda genellikle işlemci kusurları ve anakartın bozulmaya başladığı aşamalarda görülmektedir. Bu arızaların ortadan kaldırılması için öncelikli olarak iyi bir şekilde tetkik yapılması şarttır. İyi bir şekilde arıza tespitinden sonra tarafımızca anakart tamiri, işlemci tamiri ve ekran kırıkları tamiri yapılabilmektedir. Cihazların iyi bir şekilde çalışabilmesi için mutlaka her yıl düzenli olarak bakıma tabi tutulması gereklidir.

 

 

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Ara..