MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 320 88 90
E-POSTA destek[@]toshibaservismerkezi.com
Çalışma Saati 09:00 - 19:00
Arıza Tespit Formu

Toshiba Servisi

Toshiba Servisi

Toshiba servisi : olarak siz değerli müşterilerimize uzun yıllardan beri hizmet vermekteyiz. son yıllarda masaüstü cihazların daha zor kullanıldığı görülerek çoğu bilgisayar kullanıcısı tarafından laptop ve notebooklar kullanılmaya başlanmıştır. Bu cihazlar her yaştan kişi tarafından kullanılabilir. Fakat kullanım sürecinde biraz dikkatli olmak gereklidir. cihazların yüksek yerlerden yere düşmesi en sık laptop ve notebook arızalarının meydana gelmesine neden olur.

Cihazlar yere düştüğünde genellikle görülen arızalar arasında ekran kırıkları anakart arızaları üst kasa kırıkları alt kasa kırıkları şarj girişi kırıkları görülebilmektedir. Notebook ve laptop kullanılırken yere çarpmaması için çanta içinde taşınması gereklidir. Günümüzde laptopların ve notebookların sıklıkla kullanılmasındaki Amaç kullanılmasının kolay olmasıdır. Veri kayıplarına neden olmamak için mutlaka her yıl düzenli olarak 2 kez bu cihazların bakımını yapıştırmak gereklidir.

Toshiba Servisi

Toshiba Toshiba Servisi olarak siz değerli müşterilerimiz için her model laptop ve notebook bakımı tarafımızca yapılmaktadır. Notebook ve laptop tamiri ve bakımı yaptırmak için telefon numaralarımızdan iletişim adreslerimiz den ve mail adreslerimiz den bizlere ulaşabilirsiniz. Tüm tamir ve bakım hizmetleri verilme aşamasında bilgisayarlarınızın hepsi garanti kapsamı altındadır. Bilgisayarlarınızın tamire ihtiyacı olmaması için lütfen tüm bilgisayar çeşitlerinizin bakımlarını zamanında yaptıklarınız. bakımı zamanında yapılan notebook ve laptop tarzı bilgisayarların daha sonradan arıza çıkartmadı görülmektedir. tarafımızca yapılan tüm bakım girişimlerinde laptop ve notebookların daha sonradan geliştirebilecekleri arızalarında önüne geçilmektedir.

Toshiba servis bünyesinde yapılan tüm arıza giderme işlemleri sırasında cihazlarınız garanti kapsamı altında laboratuarlarımızda tamir edilmektedir. En kısa zamanda tamir edebildiğimiz laptop ve notebook tarzı cihazlarınızın tamir ihtiyacını giderdiğimiz süreçlerde bakımlarını da yapmaktayız. Bakımı yapılan cihazların tümünde daha sonradan oluşabilecek arızaların da tarafımızca önüne geçilmektedir. Laptop tamir servisi olarak cihazlarınızın tamirlerini yaptığımız ve bakımlarını da gerçekleştirdiğimiz gibi siz değerli müşterilerimiz için yedek parça satışı da yapmaktayız. Yedek parça satışımızdan ve notebook ile laptop aksesuar satışlarımızdan da internet sitemiz üzerinden satın alma işlemi yaparak faydalanabilirsiniz. Vermiş olduğumuz hizmetlerde taşımacılık ilkesi adına tüm kargo sistemini siz değerli müşterilerimize ücretsiz olarak ulaştırmaktayız.

 

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Ara..