MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 320 88 90
E-POSTA destek[@]toshibaservismerkezi.com
Çalışma Saati 09:00 - 19:00
Arıza Tespit Formu

Toshiba Laptop Servisleri

Toshiba Laptop Servisleri

Toshiba Laptop Servisleri : Laptop tipi bilgisayarlar diz üstü bilgisayarlar olarak halkımız tarafından çokça kullanılmaya başlamıştır. Aktif olarak kullanılması çok kısa bir süre olarak bilinse de çok hızlı bir şekilde kullanımı kolay olduğu için bu cihazlara alışılmıştır. Cihazların taşınabilir olması kullanıcılar için bu cihazları oldukça fazla cazip duruma getirmektedir. Toshiba laptop servisleri olarak avantajları kadar bu cihazların dezavantajları olduğunu da söyleyebiliriz.

Laptop kullanmanın dezavantajları masaüstü bilgisayarlar kadar yerleşik kalamadıklarından elden düşürülerek kazaen bu cihazların çok fazla kırılma kusurları ile karşı karşıya kalabildikleridir. Toshiba servisi olarak cihazlarda kırılma görülmemesi için laptop çantası kullanmanızı siz değerli müşterilerimize tavsiye edebiliriz. Zira laptop çantalarının orijinal olanları içinde destek parçalar bulunmaktadır. Bu destek parçalar eğer çanta içinde cihaz yere düşse ve hızlı vursa bile cihaz zarar görmemektedir. Laptop ve notebook tipi bilgisayarlarınızda arıza görmek istemiyorsanız bir diğer önerimiz de sizlere cihazlarınızın yıllık olarak mutlaka rutin bakımını yaptırınız. Toshiba teknik servisi olarak yıllık bakım süreleri gelmiş olan cihazlarınızın yıllık bakımını yapmaktayız.

 

Toshiba Laptop Servisleri

touchpad onarımı, ekran kartı arızası onarımı, sıvı teması arızası onarımı, hard disk değişimi kurulumu, işlemci arızası onarımı, driverlerinin yüklenmesi, ekranı flourasan arızası onarımı, usb port arızası onarımı, lcd panel değişimi, led panel değişimi, menteşe değişimi, lcd panel iletken kablo değişimi, klavye değişimi, hoparlör değişimi, laptop paralel port arızası onarımı, hiç açılmama problemi onarımı, ekran ışığı arızası onarımı, işletim sistemi yükleme, şifre kırılması, network arızası onarımı, kulaklık çıkışı arızası onarımı, sürücülerin yüklenmesi güncellenmesi, hard disk yedekleme, bilgi yedekleme, bios şifresi kırılması yapılmaktadır.

Ekran menteşesinin onarımı veya değişimi, ekran ışığı zayıflığı onarımı, reset atma arızası onarımı, hard disk bozulması problemi tamiri, işletim sistemi açılmıyor problemi tamiri, ekranda çizgiler oluşumu onarımı, format işlemleri, adaptör onarımı, anakart onarımı, ses arızası onarımı, ekran arızası onarımı, lcd panel arızası onarımı, led panel arızası onarımı, invertor onarımı, resim arızası onarımı, adaptör girişi onarımı, hard disk arızası onarımı, ram arızası onarımı, wireless arızası onarımı, internete girmiyor problemi çözümü.

 

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Ara..